Over ons

Het Bestuur

Het bestuur bestaat uit zeven personen. Jaarlijks wordt een algemene ledenvergadering gehouden. Het bestuur heeft zich tot doel gesteld de sociëteit levend en energiek te houden, nu en in de toekomst. Er wordt gekeken hoe we, met behoud van de huidige kwaliteit van de sociëteit, waarin we ons allemaal thuis voelen, ons aanbod van activiteiten kunnen uitbreiden om een jonger publiek aan te spreken.

Bestuursleden
Jans Schepers | Voorzitter

Dhr. J. Schepers

Voorzitter

 

   0570 62 51 20
   voorzitter@hereeniging.nl

Ingrid Paërl-Dekker | Secretaris

Mw. I. Paërl-Dekker

Secretaris

 

   06 51 16 14 60
   secretaris@hereeniging.nl

Marijke Kool | Penningmeester

Mw. M. Kool

Penningmeester

 

   06 47 38 35 05
   penningmeester@hereeniging.nl

Dick van Laar | Commissaris Gebouwen

Dhr. D. van Laar

Commissaris Gebouwen

 

   06 21 84 37 41
   gebouwen@hereeniging.nl

Marcel de Walle | Commissaris Activiteiten

Dhr. M. de Walle

Commissaris Activiteiten

 

   06 51 38 92 59
   activiteiten@hereeniging.nl

Bert Roetert | Commissaris Buffet

Dhr. B. Roetert

Commissaris Buffet

 

   06 11 78 75 85
   buffet@hereeniging.nl

Rob Oostenrijk | Commissaris Communicatie

Dhr. R. Oostenrijk

Commissaris Communicatie

 

   06 54 24 11 05
   communicatie@hereeniging.nl